Search
Close this search box.
Search
Close this search box.

İZ BIRAKANLAR

İz Bırakanlar

Dört yıldır Meva Bakımevi’nde yatmakta olan eşimin bakımı ile ilgili Meva çalışanlarına ve yöneticilerine çok teşekkür ediyorum.

Özellikle temizlik, özbakım konularında çok mennunuz. İletişim ile ilgili hastamıza gayet sevgi dolu yaklaşılıyor.

Bu zor süreci atlatmamız için bizlere yardımcı olan Meva Bakımevi’nin tüm personeline çok teşekkür ediyorum.

5/5

Semay Başak AL

İz Bırakanlar

Değerli Meva Bakım yönetimi;

2015 Ağustos ayından beri teyzem Bilge GÜRMAN’a yapılan bakım, ilgi ve yakın takipten son derece memnunum.

Meva’ya bu anlamda çok teşekkür ederim, bütün kuruma hemşirelerine ve doktorlarına özellikle Emine KARA isimli personeline her şey için çok teşekkür ederim.

5/5

Mahmet RECEVİK

İz Bırakanlar

Sayın Meva Bakımevi;

Eşim Ayten UYDAN 2015 senesinden beri kurumunuzda kalmaktadır.

Bu süreç içinde çok iyi bakıldığına ve ilgilenildiğine şahit oldum.

Bütün Meva ailesine teşekkür ederim.

 

5/5

M. Ersin UYDAN

İz Bırakanlar

Meva Bakımevi ve fizik tedavi merkezine eşimin beynine pıhtı atması sonucu görme kaybı ve vücudunun felç olması sebebiyle geldik.

Doktorların, “hastamız artık yatak bağımlısı” dedikleri hastamızın şuan koluna girerek yürütebiliyoruz. Bunda emeği geçen tüm idarecilerimize ve çalışanlarımıza çok şey borçluyuz.

Her türlü nazımızı ve kahrımızı çeken, bizim bu duruma gelmemize sebep olan Meva ailesine çok teşekkür ediyoruz.

Eşim ve ben, bizde artık MEVALIYIZ.

5/5

Haskız ÖZTÜRKLER

İz Bırakanlar

Babam 2 seneye yaklaşık süredir kurumunuzda kalıyor.

Bu süreçte, her aşamada, tüm görevlerde çalışan her ekip üyenizden detaylı ve titiz bir yaklaşım, gerçek bir destek gördük.

Babamın rahatsızlığından ve bakım sürecinden bu titizlikle destek olduğunuz için Enes Bey dahil, tüm ekibin samimiyetle yardımcı olma çabası için çok teşekkür ederim.

Sayenizde yakınlarımızın güvende olduğundan eminiz.

5/5

Elif Sunal DENİZ

İz Bırakanlar

2013 yılının kasım ayında açıldığının ilk günlerde ileri seviye Demans hastası olan annem Emine Yüksel HEKİMOĞLU’nu kurumunuza emanet ettim. Vefat ettiği 2022 yılı nisan ayına kadar kendisine gösterdiğiniz ilgi, şefkat ve bakım hizmeti için hepinize minnettarım.

Annemin bakım esnasında bana da destek olarak bu süreci en az sıkıntıyla tamamlamamda büyük emeğiniz oldu.

Bu vesileyle kurumunuzun tüm çalışanlarına sonsuz şükranlarımı sunarım

5/5

Çağrı HEKİMOĞLU

İz Bırakanlar

11 Haziran’da annemin geçirdiği kalça protez ameliyatı sonrası bakım ve iyileşme süreci içinde Meva Bakımevi’ne yerleştirdim.

Tavsiye üzerine geldiğimiz Meva’dan bilhassa annem çok memnun kaldı. Gerek konumu, gerek gülen yüzlü personeli ve lezzetli yemeklerini annem çok beğendi.

Ali Enes Bey’in fizik tedavilerinin sonucunda 2-3 ay kalmayı göze aldığımız halde 7 haftada ayakta olarak bakımevinden ayrılıyoruz.

Konu sağlık olduğu için fiyatı pek düşünmedik, piyasadaki rakamları dikkate almadan karar verdik.

Karşılığını da fazlasıyla aldık.

5/5

Yusuf AVCILAR

İz Bırakanlar

Annem şeker hastalığından ötürü 33 yaşında kangrene yakalandı ve sol ayak ampütasyonu geçirdi. Tedavi ve ameliyat sonrası Meva Bakımevi’ne yatırdık.

18 aydır şeker hastası ve ağır seviyede Alzheimer hastası olarak Meva’da tedavi görmektedir.

Meva doktorları, psikologları, fizik tedavicileri, hemşire ve hasta bakıcıları sayesinde yaşına göre sağlığına kavuştu.

İnşallah 1 ay sonra 95. yaş gününü kutlayacağız.

Teşekkürler Meva

İyiki varsınız.

5/5

Türker KÜYEL

İz Bırakanlar

Annem Kudret TATAR, Meva Bakımevine geldiğinde yürüyemez haldeydi. Meva sağlık hizmeti çok güzel bir bakımla kısa bir süre içinde annemi yürütmeyi başarmıştır.

Çıkışımız bugündür, annem hastaneden yürüyerek ayrılıyor. Annem sağlığına kavuşmuştur. Bütün, Meva çalışan personeli, doktorlar, hemşireler, hasta bakıcıları diğer personel çalışanları hastaları el üstünde tutarak bakmalarını hayranlıkla izliyordum. Mükemmel bir dizayn ve merhametle hastaları baktıklarına şahit oldum, gerçekten hayranlık veren bir bakımevi olduğunu gördüm.

Tüm çalışanlara çok teşekkürlerimi iletir. Devamını diler, hayırlı, huzurlu çalışmalarının daim olmasını temmeni ederim.

5/5

Muhammer TATAR

İz Bırakanlar

Babam 2022 Nisan ayı itibariyle kurumunuzda kalmaktadır. Babamızın geçirdiği ağır felç sonucu evde bakım ve fizik tedavi süreci zor olduğu için araştırmalarımızın sonucunda Meva Bakımevi ile yollarımız kesişti. Babamızın kaldığı süreçte hem bakım hizmetlerinden hem de fizik tedavi sürecinden çok memnun kaldık. Babamızın sağlığı için büyük yol katedildi. Başta Sn. Mustafa Bey , Sn. Enes Bey olmak üzere, doktor, hemşire ve bakım hizmetlerinde görevli arkadaşlara ve tüm Meva Bakımevi çalışanlarına çok teşekkür ederiz.

Ladif Yılmaz’ın Kızı M. Damla Ertürk 

 

5/5

M. Damla Ertürk

İz Bırakanlar

Canım Anneciğim Şule Tuksavul ile çok  zorlu geçirdiğimiz 3,5 aylık ölüm kalım savaşını  kazandıktan sonra, anneciğime nerede iyi bir bakım sağlayacağımı düşünürken Meva Bakımevi ile tanıştım. 

Burası anneciğim için bir yuva oldu. Annem Meva Bakımevinde huzurlu, sağlıklı tam 7 yıl geçirdi. Ona kendi anneleri gibi bakan, sevgi ve saygısını gösteren Meva Bakımevi yöneticileri ve personellerine çok teşekkür ederim. Maalesef annemi kaybettim. Onun benim kalbimde ve Meva Bakımevine her zaman yaşayacağını biliyorum…

Şule TUKSAVUL’UN Oğlu Talip TUKSAVUL

5/5

Talip TUKSAVUL

İz Bırakanlar

Meva Bakımevi Yönetimine;

Yönetim değişikliğinden sonra 2.kez annemi getirdiğim, yaklaşık üç aylık dönemde eski yönetim ve yeni yönetim farkını görüp, huzurla ve iç rahatlığıyla yaşadıklarım için sizlere teşekkür ediyorum. Çalışan bütün  ekibin saygısı ve sevgisi beni fazlasıyla mutlu ediyor.

Teşekkürlerimle…

Annem: Fatma Rabia AKALIN (konuşabilseydi o da teşekkürlerini iletirdi.)

Fatma Rabia AKALIN’IN Oğlu H. Ferruh  AKALIN

5/5

H.Ferruh AKALIN

İz Bırakanlar

08.02.2019 Tarihinde geçirmiş olduğum böbrek ameliyatı sonrası kurumunuza misafir oldum. Tedavimin yapılması için kurumunuzda 10 gün geçirdiğim süreçte gösterilen ilgi ve alakadan çok memnun kaldım. Özellikle konakladığım odanın konforu, temizliği, hijyenik olması, hemşirelerin  olağan üstü ilgilenmeleri, kurum çalışanlarının güler yüzlü davranmaları, beslenme konusunda sunulan hizmetler beş yıldızlı otel konforunda olmasından dolayı tüm kurum yetkililerine çok teşekkür ederim.

Saygılarımla

 

5/5

Erol KARA

İz Bırakanlar

Değerli Annem Nurdan Genç 2021 Ekim ayından beri kurumunuzda konuk ediliyor. Gerek hizmet açışından, gerek ilgi açısından gözüm kapalı emanet edebileceğim bir bakım merkezi olduğunuz için teşekkür ederim. Her zaman için problemleri çözmeye odaklı, sevgi ve saygı çerçevesinde ilerlenen bir kurum mantığınız olduğu için teşekkür ediyorum. Her vakit anneme ulaşmamı sağlayan, doktorlara aktif olarak iletişim kurmama olanak verilen, kesinlikle hastalarımızla ve yaşlılarımızla kendi aileleriymiş gibi davranan ve ilgilenilen bir kurum olduğunuz için de ayrıca teşekkür ederim. 

5/5

Rana Genç

İz Bırakanlar

Meva Hasta Bakımevi  Ve Huzurevi;

Yaklaşık 2 yıldır, felçli olan babamızın bakım ve tedavisi Meva’da sağlanmaktadır. Tek kişilik odası, ihtiyaç duyulduğunda uzman  kadrosu ile her türlü bakım ve tedavisi çok güzel karşılanmaktadır. 

Özellikle çalışan personelin şefkatli ve özenle yaklaşımı bizi çok mutlu etmektedir.

Kamera sistemi ile istediğimiz anda hastamızı görebilmekteyiz.

Meva’ya ve personeline her şey için çok teşekkür ederiz.  

5/5

Erkan ERGÜN

İz Bırakanlar

Tüm Meva  Çalışanlarına; 

Annemi,(Göksel SAKARYALI) çok ağır bir vaziyette yaklaşık 2 ay evvel size emanet ettik. Tabi ki en başta ayrılmanın getirdiği hüzün, evham, şüphe…pek çok duygu vardı. Bu gün O GÜN olsa yine gözümü kırpmadan canım Annemi Meva’ya getiririm. İlk giriş personeli,  sosyal hizmetler, muhasebe hele hele bakım personeli hepsine gönülden teşekkür ediyorum. Haklarını ödeyemem. Ben annemde her hafta geldiğimde iyileşme gözlemliyorum. Bu toplu bir ekip çalışmasının ,ruhunun eseri. Çok çok teşekkür ederim

5/5

Göksel SAKARYALI

İz Bırakanlar

Sevgili Meva Ekibi;

Annem Aralık ‘’22” den beri Meva ‘da kalıyor. Hem kendisi sizlerin yakın ilgilisi, sevgisi ve güler yüzünden, itinalı bakımınızdan; hem ben her soruna aldığım hızlı geri dönüşten, profesyonel yaklaşımınızdan çok memnunuz. 

Güvenlik kapısından itibaren itibaren tüm çalışanların, Lütfiye Hanım, Merve Hanım, Gülizar Hanım, annemle ilgilenen Arzu Hanım, Mustafa Bey, Yasemin Hanım, Nurcan Hanım’a Fizik Tedaviden Cavit Bey, Enes Bey’e profesyonel , güler  yüzlü, özverili yaklaşımlarından dolayı özellikle çok çok teşekkür ediyorum. 

5/5

Feyza ÇOBAN

İz Bırakanlar

Meva Bakımevi;

2020 Yılında babam M. Nadir TÜRKEL ile ilk deneyimlerimizi yaşamıştık. Her şey mükemmeldi. Babamı Covitten kaybettik.

Şimdi Annem 10 günlük yatarak yara bakım tedavisi aldı. Yine her şey mükemmeldi. Çevreme her zaman önerdiğim bir merkez. Emeği geçen tüm personele sonsuz teşekkür ederim. Özellikle hemşiremiz Nursima Hanım’ın özenli yara bakımının ayrı bir teşekkür sunmak istiyorum. 

Hepinize sağlık ve mutluluk dilerim. 

Mahten TÜRKEL  Kızı Ülkan ÇETİNKAYA…

5/5

Ülkan ÇETİNKAYA

İz Bırakanlar

Meva Bakımevi ve Çalışanlarına ;

Yaklaşık 2021 Temmuz 2023 Haziran ayları içerisinde almış olduğumuz hizmetlerden memnunuz. Özellikle Lütfiye Hanım’a güler yüzü ile samimiyetinden dolayı çok teşekkür ediyoruz. Gülizar Hanım da güler yüzlü, ayrıca Nursima Hanım ve son olarak Genel Müdür Mustafa Bey’e teşekkür ediyoruz.  Başarılarınızın devamını diliyoruz.

5/5

İbrahim GENÇ

İz Bırakanlar

Meva Bakımevi , sizi ve güler yüzlü çalışanlarınızı iyi ki tanımışız. Annemi size emanet edeli tam bir yıl olmuş. Kendisi bitkisel hayatta ve sizler tarafından çok temiz ve şefkatli bir şekilde bakılması beni ve ailemi çok mutlu ediyor. Yaptığınız iş hem sağlam yürek hem de ciddi disiplin ve çalışkanlık istiyor. 7/24 kamera ile annemi izleme olanağı ise çok büyük konfor. İyi ki varsınız!  

5/5

Müfit SÜER

İz Bırakanlar

Değerli Meva Ailesi ;

İki aydır burada yatmakta olan abimiz Şenel BAYRAM için göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı sizlere teşekkür ederiz. Öncelikle fizyoterapist Bayram Bey ‘e gösterdiği özenden dolayı ayrıca teşekkür ediyoruz. 

Bütün ekibinize memnuniyetimizi bildirmekten mutluluk duyarız.

5/5

Nafiye BAYRAM

İz Bırakanlar

4 ay önce annemin geçirdiği diz protezi ameliyatı sonrasında kompleks sağlık durumu nedeni ile evde bakım yeterli kalmayınca Meva ailesi ile tanıştık. Geçen tedavi süresinde bizlere destek sağlayan güler yüzlü ve çözüm odaklı tüm yönetim ve operasyon ekibine emekleri için çok teşekkür ederiz. 

Sevgi ve Saygılarımızla

 

 

 

 

5/5

Senem KORKMAZ

İz Bırakanlar

Eşimin  geçirdiği kalça protezi ameliyatı sonrası nekahat döneminde 15 gün bakım gördüğü MEVA’ da başta Lütfiye Hanım  ve  Gülizar Hanım olmak üzere A’ dan Z’ye bütün çalışanlardan gördüğümüz ilgi, şefkat ve hizmet nedeniyle çok teşekkür ederiz. Özellikle 3. kat bakımdan sorumlu gece ve gündüz çalışanlarının son derece özverili ve güler yüzle verdikleri hizmet düşündüğümüzün/ beklentimizin çok üstündeydi .

Tamamen hasta odaklı bir hizmet anlayışı ile işletilen bu kurum ve çalışanlarını tanımış olmaktan çok mutlu olduk. İyi ki varsınız.

5/5

Zeynep KAYALI

İz Bırakanlar

Sevgili Meva  Ailesi; 

Babamızın ve Ailemizin , zor  günlerinde  size olan güvenimizi tam anlamıyla sağladığınız için , özellikle  her şeyimizle ilgilenen dünya  iyisi sevgili Nursima , Sabahat Abla, Zöhre ve Bilal Hoca hepinizi çok sevdik iyi ki buradasınız.

Bütün Meva  ailesine  teşekkür ederiz.

Erdal AÇA ve Ailesi 

 

 

 

5/5

Tolga Zafer AÇA

İz Bırakanlar

Meva Yöneticiliği’ne

Annemizin bakımını ve tedavisini sürdürdüğünüz Meva Bakımevinden memnunuz. Kendisi de her türlü memnuniyetini ifade etmekte.Her gelişimizde:

1-Mekan temiz ve bakımlı, dolaplar düzenli
2- Çalışanlar güler yüzlü ve yardımcı
3-İhtiyaçları açık ve net bir şekilde ifade ediliyor ve tamamlanıyor
4-Sağlık ile ilgili acil durumlarda her türlü acil tıbbi, ambulans vs. ihtiyaçları karşılanıyor ve bize zamanında haber veriliyor
5-Özetle çok iyi bakım görüyor
6-Verilen yemeklerde dengeli ve yeterli.

Zeliha Ayla Girdivan’ın Oğlu Prof. Dr. Emre Seli

5/5

Prof. Dr. Emre Seli

İz Bırakanlar
Değerli Meva Çalışanları; Anneciğimi sağlığı açısından en zor günlerinde teslim etmek zorunda kalmak hayatımda vermek zorunda kaldığım en zor karadı. Çaresizlik ve mecburiyet içinde kalmışken doğru bir karar verebilmek büyük bir şans oldu. Benim güzel Annem, Betül Abut üç yıldır sizin himayenizde yeniden hayata tutundu. Onun Meva çatısı altında bebek gibi bakıldığını bilmek benim için en büyük teselli  ve mutluluk. Başta değerli Doktorumuz Suray Alışkan olmak üzere bizleri her seferinde güler yüzle karşılayan Merve Acar, Hacer Tosun ve İlyas Güngör başta olmak üzere tüm Meva çalışanlarına teşekkür etmeyi borç biliyorum. Verdiğiniz hizmet çok kıymetli, iyi ki varsınız. Betül Abut’un Kızı Özlem Abut Otluoğlu
5/5

Özlem Abut Otluoğlu

İz Bırakanlar

Meva Deneyimimiz Hakkında;

Haziran  sonunda, annemizin  beynine atan pıhtı sonucunda tanıştık Meva ile. Evde çok zorlaşan bazı şeylerin Meva’da nasıl kolaylaştığını gördük. 1.5 aylık süreç içerisinde arabayı karşılayan görevliden , deskteki  Lütfiye Hanım’a , hemşiremiz Nursima Hanım’a süreç içerisindeki sabırları, güler yüzleri ve fedakarlıkları için çok teşekkür ederiz. Annemin genel durumu iyileştiği için bugün annemi çıkartıyoruz. Çok güzel anılar bıraktık. Meva bir kurum olarak öyle kutsal bir iş yapıyor ki başımıza gelmeden anlayamıyorduk bu tarz kurumları. Tüm önyargılarımızı değiştiren Meva’ ya ve başta Enes Bey olmak üzere tüm ekibe sonsuz teşekkürler.  

 

5/5

Erdinç ÇETİNKAYA

İz Bırakanlar

Meva Bakımevi Müdürlüğüne;

Annemizin kurumunuzda kaldığı sürece tüm personeliniz tarafından gösterilen, özen şefkat ve güler  yüze teşekkür ederiz. Böyle profesyonelce yönetilen ama sevgi ve bilgiyle en kıymetli varlıklarımıza hizmet veren kuruluşunuza minnettarız.

Nesrin EREM, Canan EREM, Hamdi EREM

Vedia EREM’in Kızı Nesrin EREM

5/5

NESRİN EREM

İz Bırakanlar
11 Aydır evimiz olan Meva’dan ayrılıyoruz. Yaslı geldik, şen gidiyoruz. Eşim parmağını oynatamaz halde gelmişken şimdi fizyoterapistlerimiz sayesinde yürüyerek evimize gidiyoruz. Kurumdaki herkese binlere teşekkürümüz var. Hepsi ellerinden geleni yapıp, bizi sarıp sarmaladılar. Bundan sonra Meva’ya sizleri özlediğimiz için geleceğiz. Sağlık ve Sevgiyle kalın. Mustafa Turgut KÖREZ’in Eşi Emel KÖREZ.
5/5

Emel KÖREZ

İz Bırakanlar
Meva Bakımevi Yönetimine; Yönetim değişikliğinden sonra 2.kez annemi getirdiğim, yaklaşık üç aylık dönemde eski yönetim ve yeni yönetim farkını görüp, huzurla ve iç rahatlığıyla yaşadıklarım için sizlere teşekkür ediyorum. Çalışan bütün  ekibin saygısı ve sevgisi beni fazlasıyla mutlu ediyor. Teşekkürlerimle… Annem: Fatma Rabia AKALIN (konuşabilseydi o da teşekkürlerini iletirdi.) Fatma Rabia AKALIN’IN Oğlu H. Ferruh  AKALIN
5/5

H.Ferruh AKALIN

Lorem ipsum dolor sit amet.