Search
Close this search box.
Search
Close this search box.

DOĞRU KARAR İÇİN

Doğru Bakımevi'ne Nasıl Karar Verebilirim?

İhtiyaçları Analiz Edin
Kendiniz veya aile büyükleriniz için en uygun bakımevini seçerken ilk adım, ihtiyaçları doğru bir şekilde analiz etmektir. Bu, sevdiklerinizin tıbbi gereksinimlerini, günlük yaşam aktivitelerinde yardıma duyulan ihtiyaçları ve duygusal destek gereksinimlerini içerebilir.
“En İyi Bakımevi” Aramalarında Beklentinizi Kıyaslayın
Aramalarınıza “en iyi bakımevi” ifadesiyle başlamak doğru bir yaklaşımdır, ancak burada beklentilerinizi belirlemek ve kıyaslamak da önemlidir. Her bakımevi farklı hizmetler sunar; bazıları tıbbi bakımda uzmanlaşmışken, diğerleri sosyal etkileşim ve aktivitelere daha fazla odaklanır.
Hizmet, Destek, Konfor Çeşitliliğini Değerlendirin
Bakımevini seçerken sunulan hizmetlerin, desteklerin ve konforun çeşitliliğini değerlendirin. Meva, konuklarına 5 yıldızlı otel konforunda fiziksel şartlar, nitelikli hastane profesyonelliğinde sağlık hizmetleri ve ev rahatlığında bir ortam sunar. Sertifikalı hasta bakıcılar, sosyal hizmet uzmanları, psikologlar ve uzman fizyoterapistlerden oluşan profesyonel ekibimizle konuklarımızın tüm ihtiyaçlarına yanıt veririz.
Doğru Karar İçin
Dış Görünüm

Meva Ne Sunuyor?

Meva, 5 yıldızlı otel konforunda fiziksel şartlar, nitelikli hastane profesyonelliğinde sağlık hizmetleri ve ev rahatlığında bir ortam sunar. 6750 m² kapalı alanı, 104 oda kapasitesi ile geniş bir yaşam alanı sağlar.
Geriatri hekimi, özel bakım hemşireleri, uzman fizyoterapistler ve deneyimli psikologlar gibi alanında uzman sağlık profesyonelleri ile konuklarımızın her ihtiyacına yanıt veririz. Meva, “insana ve insan hayatına değer katmak” amacıyla tasarlanmış hizmetleriyle hayata değer katar ve değer üretir.

Kimler İçin Meva?

Meva’da geniş yelpazedeki uzmanlık ve hizmet alanlarımız ile bakım ve sağlık merkezli konaklama ihtiyacı olan konuklara hizmet vermekteyiz.
Ameliyat öncesi ve sonrası bakım, hastane sonrası iyileşme, demans ve alzheimer gibi nörolojik hastalıkların tedavi ve bakımı, ALS, felç, parkinson ve multiple skleroz gibi rahatsızlıkların yönetimi, kaza veya sakatlanma sonrası fizik tedavi, onkoloji hastalarının uzun süreli bakımı gibi birçok alanda nitelikli hizmetler sağlıyoruz.
Ayrıca, geriatrik dönemde kontrollü sağlık hizmeti arayanlar, psikolojik ve psikiyatrik destek ihtiyacı olanlar ve sağlık turizmi kapsamında ülkemizde tedavi olmak isteyen misafirler için de güvenilir bir bakım ve konaklama merkezi olarak hizmet vermekteyiz. Meva’da aşağıda bulunan hastalıklar için profesyonel hizmet sağlıyor, konuklarımızın yaşam kalitesini iyileştiriyoruz.
Doğru Karar İçin
Doğru Karar İçin

Size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız.

Lorem ipsum dolor sit amet.