MEVABAKIMEVI

Konaklama Hizmetleri

A Plus konaklama hizmeti ile Meva’da konfor ve aile huzuru var.

Meva sağlık temelli konaklama hizmetleri içinde özellikle misafirlerine ev rahatlığı, hastane güveni, otel konforu yaşatmayı hedefleyen bir mimari dizayna sahiptir, bununla birlikte uluslararası standartlarda kaliteli bakım ve sağlık hizmeti sunmaktadır.

Türkiye’nin en büyük konaklama ve sağlık komplekslerinden biri.

Meva en başından beri mimari olarak sadece bakımevi ve huzurevi olarak tasarlanmış bir sağlık ve konaklama kompleksidir. Meva konuk odaları, bekleme salonları, sosyal alanları ve açık-kapalı dinlenme alanları ile konuklarına kaliteli bir ortam sunmaktadır.

Meva’da güvenlik var. Güvenliği esas alan mimari dizayn.

Depreme dayanıklı altyapısı, özel havalandırma sistemleri, yangın söndürme sistemleri, hızlı ve güvenli tahliye alanları ile Meva, fiziki olanaklarının yanı sıra en modern güvenlik sistemleri ile donatılmıştır.

Meva 7/24 güvenlik kameraları, sadece yetkililerin sahip olduğu özel şifreli geçiş sistemleri ile hem konuklarının hem de refakatçilerinin kendilerini güvende ve rahat hissetmelerini sağlar.

Meva’da her oda kişiye özel ayrı bir yaşam alanı.

Meva’nın kişiye özel odaları hem hastane profesyonelliğini hem de ev rahatlığını bir arada bulundurmaktadır. Her oda yoğun bakım standartları, merkezi oksijen sistemi ve sağlık cihazları ile donatılmış olup, her odada bireyi ve refakatçisini mutlu etmek amacıyla muhteşem orman manzarası eşliğinde kişiye özel WC-Banyo (engelli tutunma barı, özel oturak), klima, buzdolabı, telefon, internet, gardırop ve mobilyalar bulunmaktadır.

Meva’da yatağa bağımlı hastalar için teknolojik altyapıya sahip yataklar kullanılmakta, refakatçiler için de yüksek konforlu koltuk imkanı sunulmaktadır.

Meva’da ortak alanlar; mutlu bir hayatı birlikte paylaşmak için…

Geniş ve ferah koridorlar, modern lobi, sosyalleşme için hobi atölyeleri ve kafeterya… Hepsi bakımevi ve huzurevi misafirlerinin hayattan izole olmadan, sağlıklı bir şekilde hayatlarını sürdürürken kaliteli hizmet almaları için özel olarak dizayn edildi. Orman manzarası eşliğinde bahçede kısa bir yürüyüş… Kafeteryada sohbetlere eşlik eden bir fincan kahve…Ahşap boyama, el sanatları vb. sanat dalları ile hobi atölyesinde geçirilen keyifli anlar… Hepsi Meva dünyasında…

Meva’da maksimum hijyen, maksimum sağlık.

Profesyonel temizlik hizmetleri ile Meva’da 7/24 hijyen sağlanmaktadır. Tüm sosyal alanların yanı sıra her konuğun odası, banyosu dezenfekte edilmekte ve olası hastalıklara karşı maksimum önlem alınmaktadır. Hasta ve refakatçisine sağlanan özel yatakların yüzey temizlikleri yapılmakta, özel üretim çarşaf ve nevresimler sürekli olarak yenilenmektedir.