MEVABAKIMEVI

12.09.2022


11 Temmuz 2022 itibariyle babam Yahya DARİP'in yatış yapmasıyla başlayan beraberliğimiz ikinci ayını tamamlıyor. Hem babam hem de ailemiz için Meva ile yollarımızın kesişmesini büyük bir şans olarak görüyorum.

Telefonla arayıp iletişim kurduğum ilk günden beri güler yüzünü, anlayışlı yaklaşımını ve profesyonelliğini koruyan, içimi her zaman rahatlatan Lütfiye Hanım'a özel teşekkürlerimi iletmek isterim. Onunla birlikte ön bankoda görev yapan bütün arkadaşların işlerine ve hasta yakınlarına saygısı ve profesyonelliğini gerçekten takdir ediyorum.

3. Kat görevli hemşiresi olarak sürekli irtibat halinde olduğum, bir aya yakın süredir görevde olan Özge Hemşirenin hastalarla olan iletişimi, sabrı ve olumlu yaklaşımları sayesinde babamı içim rahat olarak bırakıp evime dönebiliyorum. 3.Katta görevli diğer hemşirelerin de görevlerinde gösterdiği titizliği belirtmek isterim.

Babamla daha fazla iletişim halinde olup ilgilenen hasta bakıcımız Ayfer Hanım'ı görüce babamın nasıl rahat hissettiğini fark edip memnun oluyorum. Katta görevli diğer arkadaşlarında görevlerini aynı titizlikle yaptıklarına şahidim.

MEVA yaşlı ve hasta bakımı gibi ülkemizde son yıllarda daha da önem kazanan bir alanda elinden gelenin en iyisini yapmaya gayret eden bir kurum. Sağlık gibi çok kritik ve çok önemli bir alanda sağlanacak hizmetlerin büyük bir titizlikle edilmesi gerektiği aşikar. MEVA'nın bu anlamda gelişime de açık olduğunu ve yapıcı her türlü eleştiriye derhal olumlu dönüş yaparak adım attığını da eklemek isterim.

İlk günden beri her talebime olumlu dönüş yapan Enes Bey ve Hacer Hemşire'nin hassas yaklaşımları ile birlikteliğimizin sağlıkla devam edeceğine inanıyorum.

 

Yahya DARİP'İN Kızı Yeşim BAŞARAN 


Yeşim BAŞARAN