MEVABAKIMEVI

25.09.2023


Sevgili Meva Ailesi ;

Dört aydan fazladır sizinleyiz. Başımıza gelen bu sıkıntılı durumdan dolayı zor günler geçirdik. Şanslıydık ki sizinle yolumuz kesişti. 

İlk geldiğimiz günden bu yana her sıkıntımızda bize yardım için elinden gelen her şeyi yapan siz Meva Ailesine çok teşekkür ederiz.

Bizi her zaman güler yüzle karşılayan Lütfiye Hanım ve Gülizar Hanım'a, her sorumuza  her sıkıntımıza deva olan Nurcan Hemşireye ve Emine Hanım'a teşekkür ederim. 

Bulunduğumuz katta görevli Mustafa Abi ve Arzu Hanım'a ayrıca teşekkür etmek isterim.  Mustafa Abi ve Arzu Hanımın bizdeki emeği çok fazla. Her sıkıntımızda, her seferinde özenle ilgilenmeleri, güler yüzleri ve kendi ailesinden biriymiş  gibi davranmaları… Ne kadar teşekkür etsek az.

Kat hemşirelerimizin hepsine teşekkür ederim. Deniz Hanım'a, Mekiye Hemşireye ve bizde emeği geçen tüm personele teşekkür ederim. 

Ve tabi ki fizik tedavi hocamız Bilal Bey. İlk günden beri bize verdiği emeği, hastamızı ayağa kaldırmak için özverisini ve biz hasta yakınlarına verdiği moral için teşekkür ederiz. 

İsmini saymadığım ve bize emeği geçen herkese teşekkür ederim.  İyi ki varsınız.


Yasemin ŞAHİN