Search
Close this search box.
Search
Close this search box.

Meva’da Kaliteli Hayat Var

Dünya’da gelişmişliğin en önemli göstergelerinden biri de sağlıkta kalitedir. Sağlık kurumlarında kalitenin en önemli unsuru tüm personel tarafından ortaya konulan işin kalitesidir.

Tıbben ortaya konulan iş, hatasız ve başarılı olmasına rağmen bizzat sağlık hizmetini verenler veya sağlık hizmetini alanlar açısından düşük kaliteli olarak görülebilmektedir.

Meva bakımevi olarak bakımevi-huzurevi konseptinde konuklarımızın sağlık takiplerinde, sürdürülebilir ve ölçülebilir standartlar üzerine kalite politikalarımızı inşa ediyoruz.

Meva’da Kaliteli Hayat Var

Meva’da Hayat Kalitelidir

Geniş bir sağlık yelpazesine sahip kurumumuzda, Felçli hasta bakımı, Felç sonrası hasta bakımı, Demanslı hasta bakımı, Alzheimer hasta bakımı, palyatif hasta bakımı, Diz protezli hasta bakımı, kalça protezli hasta bakımı vb. rahatsızlıkları bulunan bir çok konuğumuzu sağlık hizmeti ve fizik tedavi hizmeti sunarak misafir etmekteyiz.

7/24 sağlık hizmeti sunan çalışma sistemimizi kalite takip formalarıyla daha verimli ve raporlanabilir hale getiriyoruz.

Kalite asla bir tesadüf değildir, daima gayretin sonucudur’ ilkesinden taviz vermeden konuklarımızla yaptığımız anketler ile hizmet kalitemizi daima yukarda tutuyor, sağlık personellerimize verdiğimiz eğitimler ile sektörün liderliğinin verdiği sorumlulukları yerine getirmeye devam ediyoruz.

Lorem ipsum dolor sit amet.